Codestar Framework 1.0.0 - en to fa translation catalogue (44 entries)

en: Success. Imported backup options.
fa: تنظیمات با موفقیت وارد شد.

en: Default options restored.
fa: تنظیمات به حالت پیش فرض باز گشت.

en: Default options restored for only this section.
fa: تنظیمات این قسمت به حالت پیش فرض باز گشت.

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Save
fa: ذخیره

en: Saving...
fa: در حال ذخیره کردن

en: Restore
fa: بازگرداندن

en: show all options
fa: نمایش همه گزینه ها

en: CONFIG
fa: پیکربندی

en: USAGE
fa: شکل استفاده

en: VALUE
fa: ارزش

en: You are editing language: ( %s )
fa: شما در حال ویرایش زبان:  ( %s )

en: Add Shortcode
fa: اضافه کردن کد کوتاه

en: Select a shortcode
fa: انتخاب یک کد کوتاه

en: Insert Shortcode
fa: قرار دادن کد کوتاه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Use Image
fa: استفاده از تصویر

en: Import a Backup
fa: وارد کردن پشتیبان

en: copy-paste your backup string here
fa: رشته پشتیبان گیری

en: Export and Download Backup
fa: صدور و دانلود پشتیبان

en: or
fa: یا

en: Reset All Options
fa: تنظیم مجدد همه گزینه

en: Please be sure for reset all of framework options.
fa: لطفا مطمئن شوید برای تنظیم مجدد همه گزینه ها

en: Add Gallery
fa: اضافه کردن گالری

en: Edit Gallery
fa: ویرایش گالری

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Adding
fa: اضافه کردن

en: Remove
fa: حذف

en: Add Icon
fa: اضافه کردن آیکون

en: Remove Icon
fa: حذف آیکون

en: Add Image
fa: اضافه کردن تصویر

en: Enabled Modules
fa: ماژولهای فعال

en: Disabled Modules
fa: ماژول های غیر فعال

en: on
fa: روشن

en: off
fa: خاموش

en: Web Safe Fonts
fa: فونت های وب

en: Google Fonts
fa: فونت های گوگل

en: Error! Can not load json file.
fa: خطا! نمیتوان پروندهای JSON را بارگیری کرد.

en: Search a Icon...
fa: جستجوی یک آیکون ...

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری ...

en: This field class is not available!
fa: این کلاس در دسترس نیست!

en: Please write a valid email address!
fa: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر بنویسید !

en: Please write a numeric data!
fa: لطفا یک داده ی عددی بنویسید !

en: Fatal Error! This field is required!
fa: خطای جدی! این فیلد الزامی است!
