Codestar Framework 1.0.0 - en to tr translation catalogue (40 entries)

en: Success. Imported backup options.
tr: Başarılı. Ayarlar yüklendi.

en: Default options restored.
tr: Ayarlar onarıldı.

en: Default options restored for only this section.
tr: Bu bölüm içindeki ayarlar onarıldı.

en: Settings saved.
tr: Ayarlar kayıt edildi.

en: Save
tr: Kaydet

en: Saving...
tr: Kayıt ediliyor...

en: Restore
tr: Onar

en: show all options
tr: tüm ayarları göster

en: CONFIG
tr: AYARLAR

en: USAGE
tr: KULLANIM

en: VALUE
tr: ÇIKTI

en: You are editing language: ( %s )
tr: Şu anda düzenlenen dil: ( %s )

en: Add Shortcode
tr: Kısa Kod Ekle

en: Select a shortcode
tr: Kısa kod seçiniz

en: Insert Shortcode
tr: Kısa kodu yerleştir

en: Upload
tr: Yükle

en: Use Image
tr: Resmi Kullan

en: Import a Backup
tr: Yedeklenmiş ayarları yükle

en: copy-paste your backup string here
tr: Buraya yedeklenen ayarları kopyala-yapıştır

en: Export and Download Backup
tr: Ayarları yedekle ve indir

en: or
tr: veya

en: Reset All Options
tr: Tüm Ayarları Sıfırla

en: Please be sure for reset all of framework options.
tr: Tüm ayarları sıfırlamadan önce, bir kez daha düşünün.

en: Add Gallery
tr: Galeri Ekle

en: Edit Gallery
tr: Galeriyi Düzenle

en: Clear
tr: Temizle

en: Adding
tr: Ekleniyor

en: Remove
tr: Kaldır

en: Add Icon
tr: İkon Ekle

en: Remove Icon
tr: İkonu Kaldır

en: Add Image
tr: Resim Ekle

en: Enabled Modules
tr: Etkin Olanlar

en: Disabled Modules
tr: Etkin Olmayanlar

en: Error! Can not load json file.
tr: Hata! json dosyası yüklenemiyor.

en: Search a Icon...
tr: İkon ara...

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: This field class is not available!
tr: Bu ayar kullanılabilir değil!

en: Please write a valid email address!
tr: Lütfen doğru bir e-posta adresi yazınız!

en: Please write a numeric data!
tr: Lütfen doğru bir numara yazınız!

en: Fatal Error! This field is required!
tr: Hata! Bu alan gereklidir!
